регистрация | восстановить пароль
Перейти на главную страницу
(048) 777-444-7
(066) 777-444-7
(068) 777-444-7
(073) 777-444-7
   ул. Агрономическая, 6
г. Одесса, 65055, Украина
перейти в магазин shop.mtk.com.ua
Каталог товаров:


Новости » № 818 от 26.05.2021 / Новые поступления, Новости рынка, Новости компании

Найнижчі ціни на медіаконвертори на ринку України!



 

  • Медіаконвертори 100 мБ з вбудованим SFP 20km - TelStream MC-118
    Ціна: 180,72 грн/од. (з ПДВ)*
  • Медіаконвертори 1G з вбудованим SFP 20km - TelStream MC-218
    Ціна: 403,20 грн/од. (з ПДВ)*
* при купівлі більше 5 пар можлива додаткова знижка

А також в наявності повний асортимент оптичного Ethernet обладнання за найкращими цінами: 
  • 10G SFP+ TelStream WDM LC/UPC 10/20/40/60km DDM (1270/1330нм)
  • 1G SFP TelStream SC/UPC 3/20/40km DDM (1310/1550нм)
  • шассі для медіаконвертерів TelStream RS-014/2 з 2-ма блоками живлення
  • блоки живлення для медіаконверторів 5В 1А/2А
Замовляйте у наших менеджерів! 
 













Рассылка новостей
Задать вопрос
Обратный звонок


сайт фирмы Мортелеком-Сервис
1998-2021, all Rights Reserved
About | Статьи | Объявления | Тех.отдел | Карта сайта | Одесса